ACUTE Eğitimi ile Daha İyi İşyeri Güvenliği

0
Share

ACUTE Eğitimi ile Daha İyi İşyeri Güvenliği

5. AKUT Ek Hizmetler Sunar

ACUTE personeli, şirketinizin ihtiyaçlarının özenli ve gizli değerlendirmelerini sağlamak için sitenize gidecektir. Ayrıca uyum sağlamanıza ve yasal gereklilikleri karşılamanıza (ve aşmanıza) yardımcı olacağız.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

İş Sağlığı ve Güvenliği Denetimleri:

Personelimiz, karmaşık Çalışma, Eğitim ve Beceri Geliştirme Bakanlığı emirlerini anlar ve çözebilir. Ayrıca, uyumluluğu sağlamak için evrak işlerini ve teknik bilgiyi doğru şekilde tamamlamaya yardımcı olacak uzmanlığa da sahiptirler. ACUTE danışmanları, bir kuruluşun bir boşluk analizi veya denetimi tamamladıktan sonra bulabileceği özel eğitimi de sağlar.

Spesifik Hava İzleme:

ACUTE personelinin uzman hava izleme hizmetleri sağlamak için sahada size katılmasını sağlayın. Personel, ekipmanı ve yılların deneyimini getirir ve çalışanlarınızın korunmasını sağlamak için hava kalitesi seviyelerini izler.

Makineye Özel Kilitleme/Etiketleme Afişlerinin Geliştirilmesi:

ACUTE’nin personeli, en karmaşık makinelerde bile Kilitleme/Etiketleme prosedürleri boyunca çalışanları ve denetçileri yönlendiren, kullanımı kolay bir sistem geliştirmiştir. Fotoğraflı talimatlar, sürecin güvenli ve verimli bir şekilde nasıl yürütüleceğine dair adım adım ana hatlar sağlar.

Kirlenmiş Sahalar veya Tehlikeli Atık Saha Çalışmaları için Sağlık ve Güvenlik Planları:

İhtiyaçlarınıza uyan ve çalışanlarınızı işte koruyan özelleştirilmiş planlar geliştirilebilir. ACUTE personeli, verimliliği en üst düzeye çıkarırken güvenli bir şekilde yürütülebilecek bir site planı geliştirmek için doğrudan personelinizle birlikte çalışacaktır.

WHMIS (İşyeri Tehlikeli Madde Bilgi Sistemi):

ACUTE personeli, kimyasal depolama alanlarının güvenliğini artırmak ve WHMIS düzenlemelerinin yanı sıra Mesleki Sağlık ve Güvenlik Yasasına uyumu sağlamak için WHMIS denetimleri ve kimyasal uyumluluğa dayalı envanter sıralama konusunda müşterilere yardımcı olmuştur.

Kapalı Alan Girişi:

Kapsamlı kapalı alan değerlendirmeleri yapabilir ve planlarınızı geliştirebilir, kapalı alan programınızın yönetmeliklerin gerektirdiği tüm yönleri kapsamasını sağlayabiliriz.

Bu hizmetler hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin.

Source link